Novi kiks Marseja

Izvor: Sportski Žurnal, 26.Okt.2013, 20:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Olimpik iz Marseja doživeo je i treći uzastopni poraz, pošto je u 11. kolu Lige 1 izgubio na Velodromu sa 3:2 od Remsa.
(FOTO: AP)
Gosti su do prednosti došli u 34. minut, a strelac je bio Ajite koji je najavio izenađenje. Samo tri minuita kasnije Albek je udvostručio prednost Remsa, a Ajite je bio asistent.
Međutim Marsej je bolje ušao u drugo poluvreme, i već u 56. minutu Tovan je smanjio na 1:2. U 86. minutu Žinjak je izjednačio >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << na 2:2. Međutim u prvom minutu nanodknade meča Oniangue je utišao Velodrom i doneo pobedu i tri boda Remsu.