Izvor: B92, 27.Jul.2014, 11:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Novi het-trik Miljana Mrdakovića
Tampines Roversi ostvarili su pobedu u utešnom finalu Liga kupa Singapura protiv Balestir Karse rezultatom 3:0, a strelac sva tri gola bio je Miljan Mrdaković.
On je mrežu Balestira načeo u 27. minutu, a u završnici je sa još dva gola dotukao rivala u 83. i 84. minutu.
Tako je potpuno zasluženo po završetku meča na Džalan Besar stadionu pored medalja, ekipi Tampinesa pripao i pobednički tanjir.
Mrdaković je pošlog vikenda upisao het-trik i protiv Polisa >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u polufinalu, pa je tako postao jedan od retkih igrača koji je u samo pet dana dao čak šest golova na zvaničnim duelima.
Sa novim het-trikom srpski centarfor stigao je do 21. gola od februara ove godine, kada je počela sezona u Singapuru. On je postigao devet golova u nacionalnom šampionatu, osam u singapurskom kupu i četiri u azijskom kupu.
Naredni meč Mrdakovića i njegove saigrače očekuje sledećeg četvrtka, kada će im rival u šampionatu Singapura biti Vudlends.






