Novi gol Babića, Almerija dobila Valensiju

Izvor: B92, 09.Apr.2023, 21:08

Fudbaleri Almerije savladali su Valensiju rezultatom 2:1 (0:0) u utakmici 28. kola španske LaLige.

Svi golovi viđeni su u drugom poluvremenu, a seriju je otvorio Gonzalo Melero u 49. minutu efektno pogodivši dalji ugao iskosa sa desne strane.

Potom je pečat na pobedu crveno-belih stavio srpski reprezentativac Srđan Babić, golom u 58. minutu.

Iako je tri minuta kasnije Kastiljeho dao gol za Valensiju i 2:1, nisu "slepi miševi" uspeli da dođu makar do >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << boda.

Ostali su u zoni ispadanja sa 27 osvojenih bodova, dok je Almerija pobegla iz iste i sada ima 30 bodova na 16. poziciji na tabeli.