Izvor: Blic, 06.Mar.2014, 11:57 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Novi Pazar za Evropu, Sloboda za opstanak
Treneri fudbalera Novog Pazara i Slobode, Zoran Njeguš i Ljubiša Stamenković najavili su veliku borbu za bodove u predstojećem meču 18. kola Supelige Srbije.
"Imaćemo prednost domaćeg terena, ali očekujem tešku utakmicu. U ekipu se, nakon pauze zbog povreda i kartona vraćaju Protić i Kecap, tako da sa nadamo povoljnom rezultatu", rekao je Njeguš.
Njegov kolega na klupi Užičana Stamenković, takođe, očekuje "tvrdu" utakmicu.
"Borimo se za opstanak >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << u fudbalskoj eliti, a Novi Pazar za nastupe u Evropi. Biće teško, ali optimista sam, jer su se oporavili povređeni Lovrić i Maksimović", istakao je Stamenković.
Novi Pazar se nalazi na sedmom mestu na tabeli sa 25 bodova, dok Užičani imaju šest bodova manje na 11. mestu.
Utakmica između Novog Pazara i Slobode biće odigrana u subotu, 8. marta od 14 sati.
Najčitanije SADA:
Novi Pazar za Evropu, Sloboda za opstanak
Izvor: Dzungla.org, 06.Mar.2014
Treneri fudbalera Novog Pazara i Slobode, Zoran Njeguš i Ljubiša Stamenković najavili su veliku borbu za bodove u predstojećem meču 18. kola Supelige Srbije.. OpširnijeBlic




