Novi Pazar: Nisu javili na vreme

Izvor: B92, 10.Mar.2014, 14:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novi Pazar: Nisu javili na vreme

Portparol fudbalskog kluba Novi Pazar Redžep Korać negirao je navode predstavnika Slobode iz Užica da je njihovim navijačima bio zabranjen dolazak u Novi Pazar.

On je novopazarskom radiju Sto plus rekao da ih je, tri dana pre utakmice, Sloboda obavestila da neće biti organizovanog dolaska njihovih navijača, ali da su tu odluku promenili u kasnim popodnevnim časovima u petak.

"To je zakomplikovalo situaciju i nismo imali vremena da reagujemo i obezbedimo smeštaj za >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << njihove navijače. Na našem stadionu ugostili smo i mnogo veće navijačke grupe od Slobodine i da su nas na vreme obavestili, to ne bi bio nikakav problem", izjavio je Korać.

On je naglasio i da su pravilnikom Fudbalskog saveza Srbije gostujući timovi u obavezi da na vreme obaveste domaćina o tome da li i koliko navijača dovode, koliko imaju službenih vozila i slično, što Sloboda nije ispoštovala.

"Kada su već morali da se oglašavaju, zašto su prećutali da su nakon utakmice oštetili vrata svlačionice. No, ko gubi ima pravo da se ljuti", rekao je Korać.

Rukovodsto Slobode, navelo je u saopštenju za javnost, da je njihovim navijačima i svim automibilima sa užičkim tablicama bio zabranjen pristup ne samo stadionu, već i Novom Pazaru.

Oni su optužili navijače Novog Pazara za nesportsko navijanje i rasizam, a domaćina za vređanje i napade na igrače, stručni štab i rukovodstvo Slobode.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Novi Pazar: Navodi Slobode nisu istina!

Izvor: Vesti-online.com, 10.Mar.2014

Portparol fudbalskog kluba Novi Pazar Redžep Korać negirao je danas navode predstavnika Slobode iz Užica da je njihovim navijačima bio zabranjen dolazak u Novi Pazar. .. ..On je novopazarskom radiju Sto plus rekao da ih je, tri dana pre utakmice, Sloboda obavestila da neće biti organizovanog dolaska...

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.