Nova rutinska pobeda PSŽ-a

Izvor: B92, 30.Avg.2019, 23:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pari Sen Žermen savladao je na gostovanju ekipu Meca sa 2:0 (2:0), u prvom meču 4. kola francuske Lige 1.

Domaće je prvo "načeo" Anhel Di Marija sa bele tačke u 11. minutu, da bi, ispostaviće se, konačan rezultat postavio Maksim Čupo-Moting u 43. minutu.

"Sveci" su ponovo igrali bez Nejmara, a u timu nisu bili ni Kavani, Mbape, Draksler i Erera.

To nije sprečilo goste da rutinski dođu do trećeg trijumfa u sezoni.

Prvo je Mamadu Fofana >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << napravio čist prekršaj u svom šesnaestercu, a uspešni izvođač najstrože kazne bio je Di Marija, koji je loptu poslao u jednu, a golmana u drugu stranu.

Drugi i poslednji gol na meču delo je Čupa-Motinga, koji je iskoristio centaršut Marka Veratija i glavom savladao golmana Aleksandra Ukiđa.

Drugih 45 minuta nije bilo mnogo sadržajno, pa je utakmica završena rezultatom 0:2.