Nova nula u Španiji, Dmitrović na klupi

Izvor: B92, 19.Sep.2021, 18:17

Real Sosijedad i Sevilja odigrali su 0:0, u meču petog kola španske LaLige.

To je drugi meč dana i on je završen bez golova, kao i duel Majorke i Viljareala.

Srpski golman Marko Dmitrović nije branio, dok Nemanja Gudelj nije bio u protokolu.

Mikel Ojarsabal promašio je penal u 27. minutu.

Golman gostiju Bono se istakao, pošto je odbranio penal i imao još tri odbrane.

Izvor: B92, 19.Sep.2021

Fudbaleri Betisa i Espanjola odigrali su 2:2 (2:1), u meču petog kola španske LaLige...Espanjol je do boda došao u poslednjim trenucima meča...Gosti su poveli preko Vidala u 16. minutu, na asistenciju De Tomasa...Betis je preokrenuo u završnici prvog poluvremena. Izjednačenje je doneo Vilijan Hose...