Izvor: MozzartSport.com, 21.Jun.2020, 15:56

Nolito se vratio, Selta eksplodirala (VIDEO)

Četiri gola za 45 minuta, a za četiri meča - nijedan

Bilo je dovoljno samo da dođe Nolito. Čak i da ne zaigra od početka. I da Selta eksplodira na terenu.

Šalu na stranu, možda je to čista koincidencija, ali samo dva dana pošto se nekadašnji as Selte vratio u klub, tim iz Viga je odigrao najbolju utakmicu u sezoni. Iako je Nolito bio na klupi do starta drugog dela. Alaves nije znao šta ga je snašlo u prvih 45 minuta na Balaidosu. Na kraju 6:0, >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << koliko je bilo i posle prvog poluvremena.

Bila je Selti potrebna injekcija. Četiri utakmice u nizu nije imala pobedu na kontu, a grčevito se bori za opstanak. Nešto je moralo da je probudi. Alaves je natrčao na penal ni kriv ni dužan. Muriljo je u 14. minutu otvorio kišu golova, nastavio Aspas sa penala, da bi Rafinja u dva minuta pred kraj poluvremena dodao još dva. Četiri komada za 45 minuta, a u prethodne četiri utakmice – nijedan!

Igrao je Alaves, istina, sa igračem manje od 27. minuta, ali tada je već bilo dva razlike.

Kao da je Selta malo skinula nogu s gasa u nastavku. “Samo” još dva gola do kraja. Nolito je pogodio je s penala u 80. minutu, da probije led na novom debiju, a Mina je pečatirao trijumf od pola tuceta golova. Lakše se diše u Vigu…