Njukasl i Vulverhempton podelili bodove

Izvor: B92, 28.Feb.2021, 00:00

Fudbaleri Njukasla i Vulverhemptona odigrali su nerešeno, 1:1, u utakmici 26. kola engleske Premijer lige.

Njukasl se ove sezone bori za opstanak i zbog toga će im ovaj bod biti od velike važnosti.

Oni sada imaju 26 bodova, što je četiri više od Fulama koji je "prvi ispod crte".

U prvom poluvremenu utakmice Njukasla i Vulverhemptona golova nije bilo, a odmah na početku drugog poluvremena "Svrake su povele.

Laseles je u 52. minutu postigao >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << prvi gol na meču i doneo veliku radost.

Ipak, dvadesetak minuta kasnije se Neves postarao da Vulverhempton ode kući sa bodom u džepu.