Njukasl dva puta vodio na Molinou ali nije pobedio

Izvor: B92, 28.Okt.2023, 20:53

Njukasl dva puta vodio na "Molinou" ali nije pobedio

Novi spektakl su nam priredili fudbaler Vulverhemptona i Njukasla.

Fudbaleri Vulverhemptona i Njukasla odigrali su večeras u Vulverhemptonu nerešeno 2:2, u meču 10. kola engleske Premijer lige.Golove za Vulverhempton postigli su Mario Lemina u 36. i Hvang Hi Čan u 71. minutu

Golove za Vulverhempton postigli su Mario Lemina u 36. i Hvang Hi Čan u 71. minutuutakmica se zavšila rezultatom 2:2 (1:2).

Nije poraz Njukasla od Dortmunda u Ligi šampiona pokolebao >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << goste da u ovaj meč uđu sa dosta energije. To se videlo odmah od starta meča

Dvostruki strelac za Njukasl bio je Kalum Vilson u 22. i iz penala u četvrtom minutu nadoknade poluvremena.

Golove za Vulverhempton postigli su Mario Lemina u 36. i Hvang Hi Čan u 71. minutu.

Vulverhempton je na 12. mestu sa 12 poena, a Njukasl je na šestoj poziciji sa 17 bodova.

U narednom kolu, Vulverhempton će gostovati Šefild junajtedu, dok će Njukasl dočekati Arsenalu.