Izvor: Blic, 09.Okt.2001, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nisu došli iz ličnog interesa

Nisu došli iz ličnog interesa

BEOGRAD - Mihailo Pjanović, najbolji strelac Crvene zvezde u protekle dve sezone, odsustvovaće sa terena minimum deset dana. Razlog nije suspenzija, već povreda zadobijena na treningu još pre meča sa OFK Beogradom. Dakle, novoimenovani trener Zoran Filipović neće moći da računa na njega na utakmicama protiv Dubočice u sredu i Obilića u subotu.

- Na Karaburmi i u Banjaluki igrao sam sa lakšom povredom, tako da se sada >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << ispostavilo da ću morati da pauziram neko vreme. Možda je tako i bolje da ne bi još više pogoršao povredu. Neću moći ni da treniram - kaže Pjanović.

Zoran Filipović je u nedelju odradio prvi trening koji ste, zbog pomenute povrede, samo posmatrali? - Filipovića sam upoznao u reprezentaciji. Reč je o proverenom stručnjaku koji svoj posao radi maksimalno profesionalno. Zanat je ispekao u inostranstvu, koji će uspešno preneti u Zvezdu. Njegovim dolaskom atmosfera u ekipi je mnogo bolja, što će, nadam se, biti primetno i na predstojećim utakmicama. Svaka promena uglavnom donosi nešto dobro - kaže Pjanović. - Sjajno mišljenje imam i o njegovom pomoćniku Bošku Đurovskom, kao i o novoimenovanom tehničkom direktoru Dušanu Saviću. Sve su to imena dobro poznata u javnosti i što je najvažnije ljudi koji nisu došli iz ličnih interesa, već zbog dobrobiti kluba. Kao igrači, pa i kasnije, ostavili su dubok trag u Zvezdi. Jednostavno, siguran sam da nam slede bolji dani - istakao je Pjanović.

Slavoljub Muslin je prilikom obrazlaganja podnete ostavke spomenuo i vas. Kaže da ga niste obavestili da ćete zbog ženidbe odsustvovati sa meča protiv Zvezdare.

- On je za mene prošlost. O njemu više ne želim da razmišljam. Dok je bio tu - pričao sam, sada više nema potrebe. Stavio sam tačku - kaže Mihailo Pjanović. G. A. Filipović okupio i 'Japance'

Fudbaleri Crvene zvezde koji su bili akteri Piksijevog opraštaja od Nagoje vratili su se u Beograd, a juče i prvi put radili pod komandnom palicom Zorana Filipovića i Boška Đurovskog.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.