Ništa novo na Apeninima – Juventus ponovo bolji od Intera za povratak na tron VIDEO

Izvor: B92, 08.Mar.2020, 21:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Juventusa pobedili su velikog rivala Inter 2:0 u Torinu u utakmici 26. kola italijanske Serije A.

"Stara dama" je pred praznim tribinama Alijanc stadiona, zbog epidemije koronavirusa, u direktnom duelu praktično optisala Inter iz trke za Skudeto.

Golovima u drugom poluvremenu Arona Ramzija i rezerviste Paula Dibale, Juventus se vratio na vrh italijanskog prvenstva, sa bodom više od Lacija.

Ipak, ono što je bitnije je da je pobegao Interu na devet >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << bodova, istina uz meč više, ali je i tako velika razlika.

U prvom poluvremenu samo je golman Inter Samir Handanoviž držao "nerazure", odbranio je nekolikom odličnih šansi Daglasu Kosti i Kristijanu Ronaldu, ali u nastavku ni sjajni Slovenac nije uspeo da spreči drugi ovosezonski poraz svog tima od aktuelnog prvaka.

U rasponu od 13 minuta Ramzi se na asistenciju Ronalda skoro ušetao u gol, da bi pravu majstoriju priredio Dibala.

Šta je sve uradio Argentinac...

Nanizao je nekoliko defazivaca Intera po ulasku na teren i postavio konačnih 2:0 na dodavanje Ramzija.

I pokazao da sa pravom mora da ima mesto u najboljih 11 Juventusa.

Do kraja ništa se specijalno nije dešavalo u pozorišnoj atmosferi zbog straha od koronavirusa.

Utakmicu ste mogli da pratite uživo u prenosu B92.TV ili putem LIVE BLOGA B92.net.