Izvor: Mondo, 24.Mar.2016, 14:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nišlije zagrlile vaterpoliste
"mts turneja šampiona" nastavljena je u Nišu. U mts poslovnici Nišlije obradovali Filip Filipović, Nikola Jakšić i Sava Ranđelović.
Srbija voli vaterpoliste i tu ljubav im pokazuje na svakom koraku. A "delfini" nesebično uzvraćaju. Pokazuje to i "mts turneja šampiona" koja je nastavljena u mts poslovnici u Nišu.
Gomila klinaca okupirala je trojicu vaterpolista Filipa Filipovića, Nikolu Jakšića i "lokalca" Savu Ranđelovića (rodom iz Doljevca kod Niša). >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << "Otkud vi ovde usred škole?", zapitao ih je u šali Filipović, na šta su oni spremno odgovorili: "Pa, bili smo, imali smo četiri časa!". Jedan od dečaka je dodao: "Imamo i opravdanje (za izostanak)".
Fića je nastavio da se šali sa njima: "Možemo mi da vam potpišemo opravdanje, ali samo za danas, sa školom nema šale!".
Potom su vaterpolisti nastavili neumorno da potpisuju autograme i kalendare.
"Ovo mi nije teško, uopšte. Teže mi je utakmica, naravno. Baš mi je drago i što nas ljudi toliko podržavaju i trudićemo se da im uvek vratimo", rekao je za MONDO najmlađi član A tima Nikola Jakšić.
"mts turneja šampiona" ima humanitarni karakter, jer prihod od prodaje ulaznica za revijalne mečeve vaterpolista ide za pomoć narodnim kuhinjama na Kosovu i Metohiji.
"Turneja se privodi kraju. Zadovoljstvo nam je što sarađujemo sa vaterpolistima, koji se uvek rado druže sa građanima i našim korisnicima, a posebno što cela turneja ima humanitarnu notu", rekla je Ivana Arbutina iz Telekoma Srbija.
Nišlije će večeras gledati vaterpoliste, a turneja se završava u petak u Kragujevcu.
Čekamo vaše komentare ispod vesti i na Facebooku,Twitteru i Instagramu.
Izvor: Predrag Vujic.















