Nišlije se razgoropadile, razbijen Zemun

Izvor: Sportske.net, 25.Nov.2017, 20:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Radnički iz Niša je uspeo da na svom terenu upiše pobedu, ovoga puta je "stradao" Zemun.

Dugo su Nišlije čekale pobedu svog tima, a danas su je konačno dočekale. Još od 24. septembra i pobede protiv Javora od 1:0 u Nišu, Radnički je čekao pobedu, a danas je takođe na svom terenu slavio protiv Zemuna i to sa ubedljivih 4:1.

Milan Pavkov je nastavio da rešeta mreže, on je postigao gol u 9. minutu, da bi Arsić samo 7 minuta kasnije povisio na 2:0.
Beljić je smanjio na 2:1 do kraja poluvremena, ali je to bilo sve što smo videli od gostiju.

U nastavku, Tomić u 58. i Mrkić iz penala u 76. minutu potvrđuju pobedu Nišlija.

Radnički sada ima 27 bodova, nalazi se na 7. mestu, dok je Zemun na 11. poziciji sa 18 osvojenih bodova.