Izvor: B92, 25.Dec.2002, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nikolić, Mrvaljević i Pavlović odlaze iz Sintelona,ali gde ?

Posle odluke Rukometnog kluba Sintelon da se zbog sveukupne neregularne situacije, koja vlada u jugoslovenskom rukometu, odlučio se na smanjenje budžeta i redukciju igračkog kadra. Dogovoreno je da tri igrača, Ratko Nikolić, Draško Mrvaljević i Ljubomir Pavlović karijeru nastave u inostranstvu.

Tako su za reprezentativnog pivota Ratka Nikolića, osim mnogih ponuda, najkonkretniji i najzainteresovaniji Slovenci, tačnije Pivovarna Laško.
Novi klub Draška Mrvaljevića najverovatnije >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << će biti španska ekipa Teukro. Za razliku od Nikolića i Mrvaljevića, za sada se još ne zna ime novog kluba Ljubomira Pavlovića. Talentovani bek za sada nema konkretne ponude, pregovori su u toku, a priča se da su za njega zainteresovani neki španski klubovi, pre svega Barselona, koja ponovo želi da angažuje ovog igrača.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.