Niko zadovoljan… (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 03.Dec.2017, 00:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Torino i Atalanta remizirali na torinskom Olimpiku – 1:1

Podela plena u Torinu i remi koji je odaljio i domaće Bikove, ali i gostujuću Atalantu od evrpskih ciljeva u ovoj sezoni. I jedni i drugi su želeli sva tri boda, ali je nerešeni ishod na kraju bio potpuno realan i ispravan - 1:1 (1:0).

Ekipa Siniše Mihajlovića je do vodećeg gola stigla u idealnom trenutku. Ljajić je u poslednjim trenicima prvog poluvremena na pravom mestu pronašao N'Kolua, >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << koji je loptu glavom sproveo iza leđa istrčalog Beriše.

Atalanti je bio neophodan brz gol u drugom poluvremenu i on je stigao baš na vreme preko rezerviste Josipa Iličića. Goste je taj pogodak osokolio u nastavku meča, pa su bili bliži pobedi. Posebno u završnici meča kada se u odličnoj situaciji našao Alehandro Papu Gomez, ali iskusni vezista nije uspeo da pronađe put do mreže Salvatorea Sirigua.

Dva tima su kolo počela na deobi 10. mesta, a već koliko sutra bi na tom mestu mogla da ih preskoči Fjorentina.