Izvor: Sportske.net, 27.Feb.2020, 11:33

Nikad moćnija poruka Fulama posle Mitrovićevog pobedonosnog gola! (video)

Oduševljenje je jenjava od sinoć.
Veoma važnu pobedu ostvarila je juče ekipa Fulama u 35. kolu engleskog Čempionšipa, u duelu sa Svonsijem, a junak je, po ko zna koji put bio Aleksandar Mitrović.
Sam finiš meča bio je dramatičan, Mitrović je u 88. minutu promašio jedanaesterac, ali se iskupio u nadoknadi vremena, golom odluke za konačnih 1:0.
Ovo je bio Mitrovićev 23. gol u sezoni, prvi je strelac Čempionšipa, sa golom prednosti u odnosu na Olija Votkinsa iz Brentforda.
Jutro posle drame protiv Svonsija, Fulam  je na zvaničnom Tviter nalogu klupa objavio, rekli bismo, nikad moćniju poruku:
''Dobro jutro svima, osim onima koji ne misle da je Mitrović...