Neumorni Filip Krajinović, nova pobeda!

Izvor: Sportske.net, 05.Feb.2019, 17:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Neumorni Filip Krajinović, nova pobeda!

Par dana pošto je Srbiji doneo odlučujuću pobedu za plasman na finalni turnir Dejvis kupa, Krajinović uspešno startovao i na turniru u Monpeljeu.

Filip Krajinović polako podiže nivo svoje forme u uvodnom delu sezone, a to se posebno vidi u ovih nekoliko dana.

Srpski teniser je posle uspešnog nastupa za Dejvis kupu reprezentaciju, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << danas slavio i u prvom kolu turnira u Monpeljeu, gde je savladao francuskog predstavnika Nikolu Maua u dva seta - 7:6 (9:7) i 6:4.

Meč je trajao sat i 40 minuta, a prvi set je bio potpuno ravnopravan i rezultatski neizvestan. Igralo se gem za gem, posle čega se ušlo u taj-brejk, gde je takođe bilo dramatično, ali je Krajinović bio najbolji kada je to bilo najvažnije i sa 9:7 dobio taj-brejk za vođstvo u setovima.

U drugom mu je bio dovoljan brejk u petom gemu, to je bio i ključni detalj za konačni trijumf Srbina u ovom meču.

U drugom kolu ga očekuje duel sa drugim nosiocem, Belgijancem Gofanom.

Nastavak na Sportske.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.