Nestvarna odbrana Navasa VIDEO

Izvor: B92, 01.Dec.2022, 22:42

Fudbaleri Kostarike i Nemačke igraju odlučujući susret E grupe na Mundijalu u Kataru.

Drugo poluvreme donelo je šokantne obrte, a bilo je mnogo prilika na obe strane.

U 76. minutu Nemačka, tek što je izjednačila na 2:2 imala je veliku priliku da opet povede.

Bila je to brza akcija po levoj strani, lopta je došla do Filkriga koji je na opšti šok svih na stadionu uspeo da ne postigne gol iz situacije iz koje je gotovo nemoguće promašiti.
Filkrig je sa tri metra od gola uspeo da pogodi u glavu golmana Kejlora Navasa, koji je tako hrabrom intervencijom spasao gol.

Kako je to izgledao pogledajte na priloženom snimku.