Izvor: B92, 27.Mar.2007, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nemcima zlato na EP u Beogradu
Muška stonoteniska reprezentacija Nemačke osvojila je titulu evropskog prvaka pošto je u Beogradu na 26. šampionatu "Starog kontinenta" u finalu pobedila selekciju Hrvatske sa 3:0.
Hrvatskoj je pripala srebrna, Poljskoj i Rumuniji bronzana medalja, dok je Srbija u ukupnom plasmanu zauzela 12. mesto.
Finalnim mečom izmedju reprezentacija Nemačke i Hrvatske završen je ekipni deo prvenstva i od utoraka počinje nadmetanje u konkurenciji parova, a potom, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << krajem nedelje, šampionat će biti završen takmičenjem u pojedinačnoj konkurenciji.
Rezultati finala:
Timo Bol - Zoran Primorac 3:0 (11:8,11:7,12:10)
Dimitrij Ovčarov - Ruivu Tan 3:2 (11:8,4:11,11:8,6:11,11:5)
Kristijan Zis - Roko Tošić 3:2 (8:11,11:7,13:15,11:9,8:11)



