Izvor: B92, 01.Feb.2003, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nemci promenili i termin polufinala !
Na Svetskom prvenstvu u Portugaliji još jednom se pokazalo da Nemačka ima velike privilegije, pošto je danas ponovo uspela da promeni termin svoje utakmice.
Zbog ugovora Nemačke rukometne federacije sa televizijom ZDF, koja ima pravo prenosa svih utakmica reprezentacije, opet je napravljen ustupak i Nemci će polufinalni meč igrati u 16 sati, umesto u 18. 30.
Favorizovanje aktuelnih evropskih vicešampiona od strane Svetske rukometne federacije (IHF) i Evropske rukometne >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << federacije (EHF) videlo se još pre utakmice sa Jugoslavijom, kada je, takodje, promenjen termin susreta. Tada je napravljen "previd", tako da "plavi" nisu imali uobičajenih 24 sata odmora izmedju dva susreta.
Jugoslovenska delegacija je odmah uložila žalbu na takvu odluku organizatora, ali žalba nije usvojena.














