Nemanja Gudelj narednih pet sezona u Ajaksu

Izvor: Akter, 06.Maj.2015, 23:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nemanja Gudelj narednih pet sezona u Ajaksu

Fudbaler AZ Alkmara Nemanja Gudelj potpisao je danas petogodišnji ugovor sa Ajaksom, za koji će nastupati od naredne sezone, saopštio je holandski klub

"Nemanjin dolazak je važan korak u procesu što bržeg sklapanja ekipe za sledeću sezonu. On će nam doneti pobednički mentalitet", rekao je trener Ajaksa Frank De Bur za klupski sajt.

Gudelj je karijeru počeo u Bredi, odakle je 2013. godine prešao u AZ, čiji je u međuvremenu postao kapiten. Za reprezentaciju >> Pročitaj celu vest na sajtu Akter << Srbije nastupio je devet puta i postigao jedan pogodak.

Zajedno sa Nemanjom Gudeljom, u Ajaks je došao i njegov brat Dragiša, koji će nastupati za rezervni sastav, dok će otac Nebojša biti član stručnog štaba.

Nebojša Gudelj (46), nekadašnji fudbaler Partizana, radio je u Holandiji kao trener Brede, za koju je i nastupao kao igrač osam godina.

Nastavak na Akter...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.