Izvor: B92, 10.Jul.2005, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nemačka: Partizan - Rojtlingen 2:1

Fudbaleri Partizana pobedom su započeli drugi deo priprema u Nemačkoj. Crno-beli su savladali domaći Rojtlingen sa 2:1

Pred 5000 gledalaca na stadionu Krojcaue golove za Partizan postigli su Radonjić u 38. i Simon Vukčević u 78 .minutu.

Jedini pogodak za domaće iz slobodnog udarca postigao je Gminder u 44.minutu. Trener Vladimir Vermezović ukazao je priliku svim igračima, a nisu igrali jedino Saveljić i Albert Nadj zbog problema sa ledjima.

PARTIZAN (4-2-3-1): >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Kralj - Rnić, Đorđević, Mirković, Emeghara - Brnović, Tomić - Radović, Boja, Vukčević - Radonjić.

U drugom poluvremenu igrali su : Pantić, Ćirković, Bajić, Milović, Lomić, Brnović, Babović, Vukajlović, Vukčević, Odita, Grubješić.

Novu proveru crno-beli će imati već u nedelju u Meningenu od 18 i 30.