Izvor: Nezavisne Novine, 10.Apr.2017, 19:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nejmar suspendovan za El Clasico

Barselona će u najveći derbi godine ipak ući bez Nejmara koji je zbog ponašanja na prvenstvenoj utakmici prošlog vikenda isključen i kažnjen s dvije utakmice zabrane nastupa

U utakmici s Malagom Barselonin napadač sarkastično je pljeskao sudiji meča dok je izlazio iz igre nakon isključenja i zbog toga je suspendovan na još jednu dodatnu utakmicu, uz onu koju bi dobio samo zbog crvenog kartona.

Nejmar će propustiti susret s Real Sosijedadom sljedećeg >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << vikenda, a Barselona 23. aprila putuje na Santijago Bernabeu bez Brazilca koji je ove sezone skupio 15 golova i 24 asistencije u 38 nastupa za klub. U međuvremenu, Barsu čeka i težak meč s Juventusom u Ligi šampiona.

Kazne se plaše i u Real Madridu koji bi takođe mogao ostati bez svoje najveće zvijezde za najvažniji meč sezone. Zbog svog ponašanja proteklog vikenda i Kristianu Ronaldu prijeti suspenzija.

(Index.hr)

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.