Nejmar se oporavio od povrede

Izvor: Blic, 11.Okt.2013, 15:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nejmar se oporavio od povrede

Brazilska fudbalska zvezda Nremar oporavio se od povrede kuka i igraće u prijateljskom meču protiv Južne Koreje u subotu u Seulu.

Napadač Barselone se povredio na trenngu, kada je napustio teren žaleći se na bolove.

Lekari su danas saopštili da Nejmarova povreda nije ozbiljne prirode i da će on moći da igra. Brazil će igrati i protiv Zambije, u utorak u Pekingu.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Nejmar se oporavio od povrede

Izvor: Dzungla.org, 11.Okt.2013

Brazilska fudbalska zvezda Nremar oporavio se od povrede kuka i igraće u prijateljskom meču protiv Južne Koreje u subotu u Seulu.. OpširnijeBlic

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.