Nedović menja Ertela u Baskoniji?

Izvor: Sportal.rs, 12.Nov.2014, 19:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nedović menja Ertela u Baskoniji?

Evroligaši su "bacili udicu", na potezu je Nemanja Nedović. Nije prošao ni dan od kada je raskinuo ugovor sa Golden stejtom i najavio povratak u Evropu, srpski kombo bek već ima niz ponuda renomiranih evropskih klubova i u najskorije vreme biće poznata njegova naredna stanica u karijeri.

Dobro je poznato je da ga želi Valensija, koja je, prema saznanjima portala Jurohups, dobila konkurenciju u rivalu iz španske lige - Laboral Kući.

Naime, uprava i stručni štab Baskonije >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << vide Nedovića kao zamenu za reprezentativca Francuske Tomasa Ertela, plejmejkera i najboljeg igrača ekipe. Njemu ugovor sa Baskijcima ističe na leto, pa klub ne želi da ga izgubi bez određene nadoknade koja, imajući u vidu njegove kvalitete, ne bi bila mala.

Ideja je da Baskonija pre početka Top 16 faze proda Ertela za koga postoje ponude, pre svega Efesa, i da umesto njega angažuje Nedovića, koji bi preuzeo ulogu organizatora igre narednog rivala Zvezde u Evroligi i tada bi automatski imao pravo igranja u drugoj fazi elitnog eropskog takmičenja.

Nastavak na Sportal.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.