Izvor: MozzartSport.com, 03.Jul.2016, 08:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ne plači, Điđi... Ti si najveći, ti si neprevaziđen! (VIDEO)
Legendarni golman u suzama napustio teren u Bordou, gde
Oprostila se Italija od Eura nakon penal lutrije u kojoj je tako malo falilo da tas na vagi prevagne upravo na stranu Azura. Bila je rovovska borba do poslednjeg atoma snage, ali na kraju je Nemačka ta koja ide dalje i čeka pobednika duela Francuska - Island.
Bio je to kraj za Italiju, ali i za najvećeg među najboljima, za maestra među stativama, neprevaziđenog kapitena - Đanluiđija Bufona. Evropa >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << mu je ponovo odolela, ali ne treba zaboraviti da je Điđi već pokorio planetu. I zauvek će tako ostati.
Ipak, koliko je teško pao poraz od vladajućeg šampiona sveta jednom od najboljih svih vremena govore i suze koje su ga slomile na kraju. Bile su to suze koje su dirnule sve i udarile pravo u žicu, nakon čega su svi zanemeli.
Verujemo da niko nije želeo pobedu više od Bufona. Zato i jeste najbolji, zato i jeste legenda.
Ne plači, Điđi. Ti si veliki šampion i zauvek ćeš to ostati.
I really can't deal with Buffon in tears. pic.twitter.com/sBGWAUlVdv
(FOTO: Action Images)
Nastavak na MozzartSport.com...








