Navijači Sarajeva šamarali igrače posle gubitka titule

Izvor: B92, 24.Maj.2021, 15:57

Navijači Sarajeva šamarali igrače posle gubitka titule

Drama u Trening centru FK Sarajevo, dan nakon što je postalo poznato da će novi šampion biti Borac iz Banjaluke.

Najvatrenije pristalice FK Sarajevo, popularne "Horde zla", upale su na trening prvog tima vicešampiona Bosne i Hercegovine i postrojile igrače.

Dnevni Avaz prenosi da su huligani šamarali fudbalere Sarajeva i da je najgore prošao 27-godišnji Dušan Hodžić.

Navijači su tražili direktorku kluba Sabrinu Buljubašić, ali ona nije htela >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << da im se javi.

Pohvale za sezonu dobio je jedino golman tima Vladan Kovačević.

U kamp su stigle tri policijske patrole, kako bi sprečile besne navijače da se obračunaju sa igračima.

Sarajevo je izgubilo 13 bodova prednosti tokom proleća i ostao je bez titule.

"Avaz" prenosi da se igračima duguje nekoliko plata, gasi se Škola fudbala "Asim Ferhatović Hase", a vođstvo kluba je nedodirljivo.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.