Izvor: Blic, 08.Okt.2015, 08:44 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nasri želi nastavak karijere u MLS
Samir Nasri, levo krilo Mančester sitija, rekao je da razmišlja da nakon isteka ugovora sa engleskim premijerligašem karijeru nastavi u SAD.
"Veoma mi se sviđa fudbal i život u Engleskoj. Nakon isteka uvogovora razmišljam o igranju u MLS. Želim da otkrijem nešto novo i radije bih zaigrao u Americi nego se vratio u Francusku", rekao je 28-godišnji fudbaler za Kanal Plus.
Nasri je u julu 2014. potpisao novi petogodišnji ugovor sa Sitijem, a tokom karijere igrao >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << je za Marsej i Arsenal.
Za "građane" je zabeležio 158 utakmica i 25 puta se upisao u listu strelaca. Sa Sitijem ima osvojene dve titule šampiona Engleske, Komjuniti Šild i Liga Kup.
Dres reprezentacije Francuske nosio je u 41 puta i postigao pet golova.





