Napredak u finišu stigao do trijumfa protiv Zlatibora

Izvor: B92, 08.Mar.2021, 21:03

U poslednjoj utakmici 26. kola Linglong Superlige Srbije Napredak je savladao Zlatibor u Užicu sa 2:1 (1:1).

Domaći su poveli već u sedmom minutu iz jedanaesterca koji je uspešno izveo Alen Melunović.

Domaćin je imao veći posed u prvom poluvremenu i stigao je do izjednačenja u samoj završnici golom Marka Momčilovića.

Činilo se da će, poput duela Bačke i Mladosti ranije tokom dana, i ovaj susret biti završen rezultatom 1:1, ali da tako ne bude >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << pobrinuo se Saša Marjanović.

Bivši igrač Radničkog i Partizana je postigao pogodak u 87. minutu za krajnji trijumf "čarapana".

Njime su stigli do 16. pozicije sa 25 osvojenih bodova, dok Zlatibor sa četiri manje je ostao na mestu broj 18.