Napredak savladao Voždovac posle preokreta

Izvor: B92, 04.Dec.2020, 21:12

Fudbaleri Napretka pobedili su Voždovac sa 3:1 (1:1), u prvoj utakmici 17. kola Super lige.

Voždovac je vodio na gostovanju u Kruševcu od 18. minuta golom Miloša Pantovića.

Jovan Marinković je izjednačio u 30. minutu, potom je Alen Melunović iz penala u 81. doneo prednost Napretku, a on je i postavio konačan rezultat u nadoknadi.

Napredak je zabeležio važnu pobedu u borbi za opstanak.

Nalazi se na 16. mestu na tabeli srpskog prvenstva >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sa 16 bodova, dva manje od Indjije i Javora koji su u bezbednoj zoni, ali i od kojih sada ima utakmicu više.

Voždovac je sedmi na tabeli sa 27 bodova.