Izvor: B92, 21.Feb.2020, 23:40

Napoli za 4 minuta "okrenuo" Brešu

Napoli za 4 minuta okrenuo Brešu

Fudbaleri Napolija pobedili su Brešu u 25. kolu italijanske Serije A rezultatom 2:1.
Napolitanci igraju vrlo turbulentnu sezonu.
Prvo je zbog nešto slabijih rezultata bez posla ostao Karlo Ančeloti, da bi ga na klupi nasledio Đenaro Gatuzo, proslavljeni italijanski fudbaler.
Njegovi izabranici su imali tu čast da otvore 25. kolo Serija A svojom utakmicom protiv Breše na gostovanju i uspeli su da dođu do pobede na spektakularan način.
Breša je do vođstva došla u 26. minutu preko Džona Čenselora, koji je iskoristio Tonalijev sjajno izveden korner i loptu poslao pravo u mrežu. Tim rezultatom je prvo poluvreme i završeno.
U nastavku je Napoliju bilo potrebno samo četiri...