Napoli u 90 jedva izvukao bod na Maradoni VIDEO

Izvor: B92, 17.Feb.2024, 18:02

Napoli u 90' jedva izvukao bod na "Maradoni" VIDEO

Fudbaleri Napolija i Đenoe remizirali su na stadionu "Dijego Armando Maradona" (1:1), u meču 25. kola italijanske Serije A.

Delovalo je da će gol Mortena Frendrupa u 48. minutu biti dovoljan gostima za trijumf, međutim, Siril Ngonge je bio spasilac šampiona u 90. minutu susreta.

Napolitanci su početkom drugog poluvremena bili kažnjeni za promašaje u ranoj fazi utakmice, kada su Hviča Kvarachelija i Frenk Angisa nedovoljno precizno šutirali.

Nije ni >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Đenoa sedela skrštenih ruku, pošto je Mateo Retegi u dva navrata stavljao na muke Aleksa Mereta.

Napoli je posle primljenog gola uporno pokušavao da makar izjednači, a Mateo Politano i Kvarachelija su uzalud pretili.

I kada je delovalo da im pomoći nema, na scenu je stupio rezervista Ngonge, koji je iz okreta šutirao posle dodavanja Di Lorenca i tako postavio konačnih 1:1.

Napoli se muči, trenutno je deveti sa 36 bodova, dok je Đenoa 12. sa šest poena manje.