Napoli nemoćan, Atalanta upisala 10. pobedu u nizu VIDEO

Izvor: B92, 02.Jul.2020, 21:49

Fudbaleri Atalante pobedili su Napoli rezultatom 2:0 u 29. kolu Serije A.

Atalanta je potvrdila fenomelanu formu ostvarivši desetu pobedu zaredom u svim takmičenjima.

Napoli se ovim porazom praktično oprostio od Lige šampiona, ali će imati osiguranu Ligu Evrope sledeće sezone osvajanjem Kupa.

Domaćin je imao nešto više inicijative u prvih 45 minuta, ali golova nije bilo.

Ipak, Atalanti nije bilo potrebno mnogo vremena u drugom poluvremenu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << da dođu do prednosti, pošto su to uradili već u 47. minutu preko Marija Pašalića.

Stvari su otišle u nepovrat za Napolitance samo osam minuta kasnije kada je prednost svoje ekipe duplirao Rafael Toloi.

Napoli je do kraja meča imao nekoliko odličnih prilika, pa čak i poništen gol u 81. minutu, ali promene rezultata nije bilo.