Izvor: Mondo, 19.Dec.2017, 23:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Napoli našao napadača: Tim mu gubi, on ne pogađa!
Prema pisanju italijanskih medija, uprava ekipe iz Napulja odlučila je da dovede "desetku" najlošije ekipe Serije A.
Foto: Guliver/Getty images/Francesco Pecoraro
Napoli već drugo traži napada i po svemu sudeći ga je i našao, na iznenađenje mnogih.
Italijanski mediji tvrde u utorak da je uprava ekipe iz Napulja već dogovorila dolazak Amata Ćićaretija, koji će s Napolijem navodno potpisati petogodišnji ugovor.
Ipak, novinari u Italiji >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << navode da je ovo "dosta neobičan" transfer s obzirom da italijanski velikan dovodi "desetku" Beneventa, najlošije ekipe u Seriji A, koja je u 17 utakmica osvojila samo bod.
Osim toga, dovodi se u pitanje i sam kvalitet odabranog fudbalera, jer je Ćićareti ove sezone u 10 utakmica u Seriji A postigao dva pogotka uz jednu asistenciju.
Momak rođen u Rimu 1993. godine igrao je prethodno za Romu, Karareze, Pistoieze, Mesinu, Benevento...









