Napokon  Alves odlazi iz Barselone

Izvor: B92, 23.Maj.2015, 09:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Napokon " Alves odlazi iz Barselone

Fudbaler Barselone Dani Alves napustiće klub na kraju sezone jer nije dogovorio produžetak ugovora, prenosi katalonski list Sport.

Španski mediji su u nekoliko navrata pisali da bi Alves mogao da ostane, ali je igrač odbio poslednju ponudu da nastavi saradnju jer smatra da nije dovoljno cenjen u Barseloni.

Alves će na leto bez obeštećenja izabrati novu sredinu, a najbliži je transferu u Mančester Siti i Pari Sen Žermen.

Ovaj 32-godišnji bek je od >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << 2008. godine član Barselone, za koju je odigrao 341 utakmicu i postigao 20 golova.

Sa Kataloncima je osvojio pet titula Primere, dve Lige šampiona, dva Kup kralja, četiri Superkupa Španije, dva UEFA Superkupa i dva Svetska klupska prvenstva.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.