Napadnut autobus Slobode u Mostaru

Izvor: B92, 27.Apr.2009, 01:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Napadnut autobus Slobode u Mostaru

Nekoliko navijača Slobode povređeno je u Mostaru kada su nepoznati huligani kamenovali i zapalili autobus.

Autobus je goste iz Tuzle vozio sa utakmice protiv Širokog Brijega. Huligani su autobus u kojem se nalazilo dvadesetak navijača Slobode, gađali kamenjem i flašama, a potom su na njega bacili Molotovljev koktel, nakon čega je vozilo izgorelo.

Navijači Slobode uspeli su da pobegnu iz autobusa pre nego što je zapaljen, javila je televizija Federacije >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << BiH (FTV).

Utakmica 25. kola Široki Brijeg-Sloboda završena je pobedom domaće ekipe sa 4:1. Fudbaleri Širokog Brijega nalaze sa na 11. mestu na tabeli, dok je Sloboda četvrtoplasirana.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.