Izvor: Blic, 28.Sep.2006, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Napad na Liberec

Napad na Liberec

Hoće li Crvena zvezda i drugu godinu zaredom učestvovati u Ligi Kupa UEFA ili će srpski šampion sve misli okrenuti ka Meridijan Superligi i Lav kupu, znaće se posle večerašnjeg (20 časova) revanša sa Liberecom na 'Marakani' (prvi meč 0:2).

- Slovan je uigranija i jača ekipa. Njihovi igrači mnogo duže igraju zajedno, a samim tim se i bolje poznaju na terenu. U odnosu na nas, oni praktikuju znatno čvršći tip igre, zbog čega im je teško >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << prići golu. Ne očekujem klasičan bunker sa njihove strane večeras, ali je činjenica da će se oni najpre koncentrisati na svoj gol, pa tek onda na naš - kaže trener Dušan Bajević.

On smatra da je Liberec znatno jači sa Zapotočnijim, koji zbog žutog kartona nije igrao u prvoj utakmici.

- Slovan je mnogo sigurniji sa njim u timu, jer je on taj koji organizuje igru. Verujem da će naši igrači izvući pouke i pokazati da su se bez razloga uplašili u Češkoj. Psihološkog pritiska ne sme da bude - poručio je Dušan Bajević, uz konstataciju da nije siguran da li će večeras računati na Purovića i Trišovića koji imaju stomačnih problema.

Bajević je ljut napustio jučerašnju konferenciju za novinare. Tome je prethodilo pitanje da li će i posle revanša sa Liberecom ostati trener Crvene zvezde.

- Saznaćete kada se završi utakmica. Prethodnih dana se dosta pričalo o mom odlasku, ali nemam nameru da za svaku sitnicu izlazim pred novinare. Mislim da sam jednom jasno izneo stav povodom toga - (ne)jasan je bio Bajević.

G. Anđelković

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.