Nant prekinuo seriju Nice

Izvor: B92, 03.Dec.2023, 00:00

Fudbaleri Nice konačno su prekinuli seriju dobrih rezultata.

Klub sa juga Francuske imao je 16 mečeva zaredom bez poraza, ali ovog puta su zaustavljeni u Nantu, 1:0 (1:0).

Nica je prethodni poraz doživela još proletos, tačnije 21. maja kada je izgubila od Strazbura sa 2:0.

Od tada, ređali su pobede i poneki remi, dok je Nant posle četiri meča bez pobede konačno slavio.

Taj gol odluke viđen je u prvom poluvremenu.

Igrao se 25. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << minut kada je Floran Mole matirao golmana Nice i posle toga nije bilo promena, iako je Nica imala nekoliko lepih prilika.

Ranije tokom popodneva, Lens je bio bolji od Liona, 3:2 (1:1).

O'Brajen je u 15. minutu doneo prednost Lionu, da bi na 1:1 izjednačio Said u 26. minutu.

Pšemislav Frankovski je iz penala doneo prednost Lensu u 52. minutu, da bi na 2:2. izjadnačio ponovo O'Brajen u 72.

I samo dva minuta kasnije, pao je gol odluke, opet je na sceni bio Poljak Frankovski koji je pogodio za 3:2.

U 90. minutu Lens je ostao sa desetoricom zbog isključenja Florijana Sotoke.