Izvor: N1 televizija, 24.Feb.2017, 20:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Naldo završio sezonu
Iskusni brazilski štoper Naldo neće više moći da pomogne Šalkeu ove sezone.
Ovu vest je potvrdio trener "rudara" Markus Vajncirl. 34-godišnji Naldo je pokidao butni mišić i tek sledeće sezone će biti spreman za igru.
Naldo je pre Šalkea igrao za Verder i Volfsburg i istakao se sigurnošću i sjajnim slobodnim udarcima, ali nikada se nije baš probio u nacionalnom timu Brazila.
Do ove utakmice, odigrao je 18 mečeva i postigao jedan gol uz jednu asistenciju.
#Weinzierl: "#Naldo has an adductor tear. He won't be available for the rest of the season." #s04pic.twitter.com/yl9ZlOXUYT
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







