Izvor: B92, 25.Sep.2004, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Najveći ženski turnir sezone u SCG

Najveći ženski turnir ove godine u Srbiji i Crnoj Gori počinje u ponedeljak na terenima TK Partizan. Ovog vikenda igraju se kvalifikacije za glavni žreb u kojim učestvuje devetnaest igračica iz SCG.

U glavnom žrebu su već četiri devojke iz SCG, Ana Timotić, Ana Jovanović, Dragana Zarić i Katarina Mišić. Iz kvalifikacija će među 32 učesnice turnira ući još četiri teniserke.

Turnir se igra na Partizanovim terenima, podloga je šljaka, a nagradni fond 25.000USD. Turnir se igra od 27. septembra do 3. oktobra.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.