Na pobedu protiv Izraela

Izvor: RTS, 01.Nov.2014, 14:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Na pobedu protiv Izraela

Reprezentativci Srbije posle zabeležene pobede na startu kvalifikacija za EP 2016. u Poljskoj, putuju za Izrael odakle žele da se vrate sa pobedom.

Član muške rukometne reprezentacije Srbije Dalibor Čutura optimista je pred meč protiv Izraela u okviru drugog kola kvalifikacija za prvenstvo Evrope 2016.

"Idemo na pobedu! Izrael igra kod kuće, što im može biti dodatna snaga da odigraju dobro. Mnogi su se opekli sa njima u zvaničnim mečevima, nadam se da tako >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << neće biti sa nama. Kada smo se okupili, svi smo se složili da ovaj ciklus moramo da završimo sa četiri boda", poručio je Čutura.

On je naglasio da jedini minus koji Srbija može da ima u predstojećem meču jeste činjenica da reprezentaciju Irazela predvodi srpski stručnjak Dragan Đukić.

"To može da bude minus za nas, jer nas on dobro poznaje i sigurno će se potruditi da nas iznenadi. Sa Crnom Gorom smo pokazali da idemo pravim putem i mislim da imamo sve preduslove za uspeh", poručio je Čutura.

Utakmica drugog kola kvalifikacija za EP 2016. u Poljskoj između Izraela i Srbije igra se u Rišon Lecionu u nedelju od 19,45 sati po srednjeevropskom vremenu.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.