Na Srbija  Koreja za 200 dinara

Izvor: B92, 14.Dec.2013, 16:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Na Srbija " Koreja za 200 dinara

Navijači koji budu želeli da uživo gledaju žensku rukometnu reprezentaciju Srbije u meču osmine finala SP u Srbiji moći će to da učine za 200 dinara.

Utakmica Srbija - Južna Koreja igra se u ponedeljak u 20.45.

Rukometni savez Srbije saopštio je da je u saradnji sa Svetskom rukometnom federacijom, u cilju podrške prolaska reprezentacije u osminu finala, odobrio specijalnu cenu karata za nivo 400 beogradske Arene, koje će samo za ovu utakmicu koštati 200 dinara.

"Dodjite da zajedno podržimo reprezentaciju Srbije i da naše devojke osete snagu navijanja iz publike, kakvu i zaslužuju", navodi se u saopštenju Rukometnog saveza Srbije.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.