NS: Prijem za vaterpoliste Srbije

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 21.Mar.2016, 20:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NS: Prijem za vaterpoliste Srbije

Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević primio je predstavnike vaterpolo reprezentacije Srbije, koja će večeras na bazenu SPENS-a odigrati revijalnu utakmicu humanitarnog karaktera, sa koje je sav prihod od prodaje ulaznica namenjen u dobrotvorne svrhe za Narodne kuhinje.

Vučević je u Gradskoj kući rekao da mu je veliko mi zadovoljstvo što su reprezentativci sa stručnim štabom i pored brojnih obaveza, našli vremena da dođu u Gradsku kuću.

"Večeras >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << se u Novom Sadu odigrava jedan lep sportski događaj, a posebna je čast da imamo priliku da pozdravimo naše proslavljene šampione, naše zlatne vaterpoliste. Mi želimo da im se zahvalimo na svemu onome što su učinili za našu državu i da ih ohrabrimo za predstojeća takmičenja", rekao je Vučević.

On je naglasio da će vaterpolisti uvek imati našu podršku, da nastave pobednički niz i da osvajaju samo najsjajnija odličja.

"Nadam se da će se Novosađani u velikom broju odazvati večerašnjoj utakmici na SPENS-u, jer ona ima i humanitarni karakter", kazao je Vučević.

Predsednik Vaterpolo saveza Srbije Milorad Krivokapić rekao je da je celom timu zadovoljstvo što su danas gosti Novog Sada i pohvalio dosadašnju saradnju Grada i Vaterpolo saveza.

"Gradonačelnik Vučević je čovek koji je itekako zaslužan za uspehe naših vaterpolista i za odlične rezultate Vaterpolo saveza Srbije. On je čovek koji ispunjava obećano, pre dve godine smo se dogovarali kako da se pomogne Vaterpolo klubu 'Vojvodina' koji je iznedrio veliki broj reprezentativaca, i u tom pogledu je sve ispoštovano, a nadam se da ćemo takvu saradnju i podršku imati i u budućnosti", rekao je Krivokapić.

U ime igrača, na gostoprimstvu zahvalio se Novosađanin Duško Pijetlović, a gradonačelniku Vučeviću simbolično su uručene dve uramljene medalje reprezentacije.

Seniorska selekcija Vaterpolo saveza Srbije, aktuelni svetski prvak i trostruki evropski prvak, imaće susrete sa ljubiteljima sporta i navijačima u više gradova tokom petodnevnog programa u okviru akcije "MTS - turneja šampiona".

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Povezane vesti

'Delfini' velikog srca u Novom Sadu

Izvor: B92, 21.Mar.2016

Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević primio je predstavnike vaterpolo reprezentacije Srbije...Reprezentacija Srbije će u ponedeljak uvreče na bazenu SPENS odigrati revijalnu utakmicu humanitarnog karaktera, sa koje je sav prihod od prodaje ulaznica namenjen u doborotvorne svrhe za Narodne kuhinje...Vučević...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.