Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 21.Mar.2016, 20:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
NS: Prijem za vaterpoliste Srbije
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević primio je predstavnike vaterpolo reprezentacije Srbije, koja će večeras na bazenu SPENS-a odigrati revijalnu utakmicu humanitarnog karaktera, sa koje je sav prihod od prodaje ulaznica namenjen u dobrotvorne svrhe za Narodne kuhinje.
Vučević je u Gradskoj kući rekao da mu je veliko mi zadovoljstvo što su reprezentativci sa stručnim štabom i pored brojnih obaveza, našli vremena da dođu u Gradsku kuću.
"Večeras >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << se u Novom Sadu odigrava jedan lep sportski događaj, a posebna je čast da imamo priliku da pozdravimo naše proslavljene šampione, naše zlatne vaterpoliste. Mi želimo da im se zahvalimo na svemu onome što su učinili za našu državu i da ih ohrabrimo za predstojeća takmičenja", rekao je Vučević.
On je naglasio da će vaterpolisti uvek imati našu podršku, da nastave pobednički niz i da osvajaju samo najsjajnija odličja.
"Nadam se da će se Novosađani u velikom broju odazvati večerašnjoj utakmici na SPENS-u, jer ona ima i humanitarni karakter", kazao je Vučević.
Predsednik Vaterpolo saveza Srbije Milorad Krivokapić rekao je da je celom timu zadovoljstvo što su danas gosti Novog Sada i pohvalio dosadašnju saradnju Grada i Vaterpolo saveza.
"Gradonačelnik Vučević je čovek koji je itekako zaslužan za uspehe naših vaterpolista i za odlične rezultate Vaterpolo saveza Srbije. On je čovek koji ispunjava obećano, pre dve godine smo se dogovarali kako da se pomogne Vaterpolo klubu 'Vojvodina' koji je iznedrio veliki broj reprezentativaca, i u tom pogledu je sve ispoštovano, a nadam se da ćemo takvu saradnju i podršku imati i u budućnosti", rekao je Krivokapić.
U ime igrača, na gostoprimstvu zahvalio se Novosađanin Duško Pijetlović, a gradonačelniku Vučeviću simbolično su uručene dve uramljene medalje reprezentacije.
Seniorska selekcija Vaterpolo saveza Srbije, aktuelni svetski prvak i trostruki evropski prvak, imaće susrete sa ljubiteljima sporta i navijačima u više gradova tokom petodnevnog programa u okviru akcije "MTS - turneja šampiona".
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
'Delfini' velikog srca u Novom Sadu
Izvor: B92, 21.Mar.2016
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević primio je predstavnike vaterpolo reprezentacije Srbije...Reprezentacija Srbije će u ponedeljak uvreče na bazenu SPENS odigrati revijalnu utakmicu humanitarnog karaktera, sa koje je sav prihod od prodaje ulaznica namenjen u doborotvorne svrhe za Narodne kuhinje...Vučević...







