Izvor: HotSport.rs, 21.Jul.2015, 23:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
NOVOSTI SAZNAJU: Fudbalerima OFK Beograda prećeno u svlačionici?
Prema saznanjima lista Novosti fudbalerima OFK Beograda je prećeno na poluvremenu utakmice sa Crvenom zvezdom, a Više javno tužilaštvo ima dokumentaciju kojom će krenuti u istragu.
Prema saznanjima Novosti podnesak sa informacijama je zvanično prosleđen nadležnom zameniku tužioca, koji će proučiti papire, posle čega će biti doneta odluka da li će biti i navedenog postupka. Naime, kako je objašnjeno, podnošenjem podneska ne inicira se pokretanje krivičnog >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << postupka, već samo porovera određenih činjenica. Njega mogu podneti pravna i fizička lica.
Takođe, prema saznanjima Novosti Zvezdan Terzić je tokom poluvrmena ulazio u svlačionicu “romantičara”. Po drugoj verziji sportski direktor Crvene zvezde nije obilazio svlačionicu domaćina, ali je u njoj bio jedan od njegovih saradnika koji je igračima očitao “bukvicu”. Navodno, on je igrače OFK Beograda pitao zašto su se rastrčali i zapretio im je, posle čega je u nastavku usledio “vatromet” crveno-belih.
Otkriven je i detalj po kome se kapiten “romantičara” Bogdan Planić pobunio, te da je posle penala i crvenog kartona napustio stadion na Vračaru. Bivši defanzivac Crvene zvezde je po informacijama dostupnim Novostima pitao “Na šta ovo liči?”, a bio je toliko besan da je želeo da prekine karijeru.
Kasnije je u intervjuu za isti list rekao da u meču OFK Beograda i Crvene zvezde nema ničeg spornog.
The post NOVOSTI SAZNAJU: Fudbalerima OFK Beograda prećeno u svlačionici? appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.








