Izvor: HotSport.rs, 27.Feb.2021, 17:19

NOVI PAZAR PREGAZIO MAČVU: Birmančević ponovo strelac u pobedi Čuke!

Četiri veoma zanimljiva susreta odigrana su u okviru Superlige Srbije od 16h. Novi Pazar je na svom terenu dočekao Mačvu i tom prilikom im naneo težak poraz. Domaćin je slavio rezultatom 4:0, a golove su redom postizali Sise u 8. minutu, Gigić u 10. minutu, Aganspahić u 33. minutu i potom Blagojević u 59. minutu. […]
The post NOVI PAZAR PREGAZIO MAČVU: Birmančević ponovo strelac u pobedi Čuke! appeared first on HotSport.

Nastavak na HotSport.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.