Izvor: Mondo, 23.Okt.2009, 18:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NLB: Zvezda u Ljubljani, Aco optimista

Trenera Crvene zvezde ne brine to što je neočekivano ostao bez pojačanja na poziciji centra. On je pred subotnji meč četvrtog kola NLB lige, protiv Olimpije u Tivoliju, izjavio da će crveno-beli ići na pobedu, iako su Slovenci favoriti.

Nastavak na Mondo...



Povezane vesti

Petrović: "Na pobedu u Ljubljani"

Izvor: B92, 23.Okt.2009

Jedan od dva derbija 4.NLB lige pored meča Partizan - Hemofarm, igra se u subotu uveče u Ljubljani. Olimpija dočekuje od 19 časova Crvenu zvezdu...Crveno-beli u Ljubljanu putuju bez Nemanje Bjelice koji je pogoršao povredu skočnog zgloba, ali i pojačanja na poziciji centra. Medjutim, i pored problema,...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.