NLB: Hemofarm juri Evropu

Izvor: S media, 16.Mar.2011, 14:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NLB: Hemofarm "juri" Evropu

Danas će biti odigrane preostale utakmice poslednjeg kola regularnog dela sezone NLB lige.

Od srpskih klubova na teren će Crvena zvezda, koja je obezbedila opstanak u minulom kolu, te Hemofarm i Radnički, koji će na megdan Krki u Vršcu, odnosno Olimpiji u Ljubljani.

Zvezdu je stigla gomila problema posle obezbeđenog opstanka, igrači su u ponedeljak odbili da treniraju i organizovali mini-štrajk upozorenja, da bi danas bilo potvrđeno da Džamar >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Jang napušta klub zbog nemogućnosti uprave da obezbedi dovoljno novca za njegov ugovor. Sličnu sudbinu bi mogao da doživi i Rikardo Marš, prema rečima prvog čoveka kluba - Mirka Pavlovića.

NLB: Partizan potvrdio dominaciju

Uvalin: Zar je opstanak u ligi uspeh?

NLB: Novo Mesto - prvo mesto za Partizan

Radnički u Ljubljani igra za čast protiv Olimpije, dok će Hemofarm pokušati da pobedom protiv Krke obezbedi nastup u evropskim takmičenjima.

Evo kompletnog rasporeda današnjih mečeva:

18:00 Zagreb - Crvena zvezda

18:00 Široki - Zadar

18:00 Hemofarm - Krka

20:00 Olimpija - Radnički

NLB: Hemofarm slavio u Zadru, Zvezda opstala

Skandal posle utakmice Zadar - Hemofarm VIDEO

Podsećamo, juče je Partizan pobedio Cibonu 89:74 i tako osigurao prvo mesto na kraju regularnog dela sezone, dok je Budućnost slavila protiv Nimburka i tako overila četvrto mesto i plasman na završni turnir, dok je Cedevita opravdala ulogu favorita protiv Igokee savladavši goste 79:72.

Izveštaje sa jučerašnjih utakmica pogledajte OVDE.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.