NLB: Cibona slavila u Pecari

Izvor: S media, 09.Jan.2011, 21:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NLB: Cibona slavila u "Pecari"

Košarkaši Cibone pobedili su Široki u gostima rezultatom 82:81 (19:17, 24:19, 18:24, 21:21) i tako stigli do tek šeste pobede u 15. kolu NLB lige.

Zagrepčani su bili jači za kapitena Marina Rozića, koji se vratio na teren posle teške povrede koju je vukao još iz prošle sezone, a povratnik na klupu "vukova", Dražen Anzulović, upisao je danas prvu pobedu u novom mandatu.

Jovanović: Svesni smo snage Hemofarma

Uvalin: Moramo da prevaziđemo >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << sebe

"Dunav osiguranje" spašava Zvezdu?

Cibona je bila bolji rival u prvom poluvremenu, ali je dozvolila domaćinu da se vrati u trećoj četvrtini, posle čega su se u neizvesnoj završnici bolje snašli igrači gostujućeg tima.

Najefikasniji u redovima pobedničkog tima, koji je igrao bez Roka Stipčevića, bio je Gordan Giriček sa 16 poena, dok su Bojan Bogdanović i Leon Radošević ubacili po 15, a Tomislav Zubčić 12 poena i osam skokova.

U redovima Širokog, Ivan Grgat je postigao 16, Fran Pilepić 14, a Siniša Štemberger 13 poena.