Izvor: SrbijaDanas.com, 31.Maj.2020, 20:38
NIŠTA OD TRANSFERA: Brazilac preskup za Totenhem (FOTO)
Problem i godišnja plata.
Totenhem je slovio kao jedan od klubova koji bi mogao da u svoje redove dovede Filipea Kutinja u letnjem prelaznom roku, ali kako prenosi ''Marka'' Pevci su odustali od tog transfera.
Klubu iz Londona nije problem samo cena Brazilca koji je sezonu proveo na pozajmici u Bajernu iz Minhena, već i njegova plata koja iznosi 15 miliona godišnje što je previše za Totenhem.
New article ➡️ @VAVEL
Could Phillipe Coutinho >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << be joining Tottenham Hotspur on loan?#Coutinho #Tottenham #Spurs #Transfers #PremierLeaguehttps://t.co/FKMeCRqjOo
— Daniel (@Dan_H26) May 31, 2020
Kutinjo je ove sezone odigrao 22 utakmice za Bajern u Bundesligi i postigao osam golova uz šest asistencija, a Bavarci su imali mogućnost da ga otkupe za 120 miliona evra, ali su odlučil ida to ne učine.
BONUS GALERIJA
Pogledajte kako izgleda Julijana Trigubčak, poznata hokejaška navijačica.
Nastavak na SrbijaDanas.com...





